Alışveriş Projeler

Black Sunday X-mas Sale nasıl geçti?

22 Aralık 2014

999Her ne kadar bilinçli alışveriş yaptığımı düşünsem de, benim de yoldan çıktığım zamanlar oluyor 🙂 Hal böyle olunca dolapta bekleyen, kimisinin henüz etiketi üzerinde, sıra bekleyen bir dolu eşya birikiyor. İndirimler sağolsun, başımızdan eksik de olmasınlar ama hepimizi getirdiği ortak nokta bence benim ki ile aynı oluyor 🙂

Sevgili arkadaşlarım Özüm, Bahar ve Tuğçe ile birlikte yaklaşık 3 hafta kadar önce sohbet ederken, bir anda kendimizi dün gerçekleştirdiğimiz Black Sunday x-mas Sale etkinliğinin temellerini konuşurken bulduk!

unnamed (2)

Birlikte olmayı teklif ettiğimiz birbirinden başarılı dostlarımız ve yaratıcı ürünleri de enerjimize enerji kattı.

Amerikalılar’ın Black Friday’i varsa bizim de Black Sunday’imiz var dedik. İsmimiz çok daha derin anlamlar taşımıyor hepsi bu 🙂 İlk satış etkinliğimizi de yeniyıl öncesi x-mas temasıyla gerçekleştirdik.

Soğuk ve yağışlı hava koşullarına rağmen, yanımızda olan dostlarımıza ve bir merhaba ile yeni başlayan arkadaşlıklara çok teşekkür ederiz. Sayenizde günümüzün her anı dolu dolu ve alışverişli geçti. Bize ev sahipliği yapan Tükkan‘a da kocaman teşekkürler!
Umarız gelen herkes de güzel vakit geçirmiştir.

Yakında yeniden görüşmek üzere! 😉

11

Sevgili Mösyö Şokola ziyareti ile günümüze renk kattı 🙂

unnamed (4)

Natali Bourbon Shop renkli aksesuarları, Dushle el örgüsü tasarım aksesuarları ile aramızdaydı.

unnamed

Nihal Harmanlı’nın markası Nihi‘nin birbirinden eğlenceli tasarım ürünleri vardı.

unnamed (1)

Ümit Karalar Moomwoow markalı el yapımı mumları ile katıldı.

unnamed (3)

Sevgili Cansu Ciga, 1kupa1umut’un sokak hayvanlarına yardım amaçlı tasarladığı kupaları ile bizimleydi.

unnamedCA06AWUO

Parti Kutum bize özel tasarladığı kitapayraçları ile hem bize hem de misafirlerimize kalıcı bir hediye sunmuş oldu 😉

unnamed (7)

 

unnamedfbfb

Sevgili Ayşe Tolga, aisha markasıyla sunduğu şifa reçeteleri ve aromaterapi ürünleri ile etkinliğimizdeydi.

bc4

Her daim yanımızda olan Pasta Sanatı, bu özel günümüzde de bizi yalnız bırakmadı 🙂

unnamed (6)

 

You Might Also Like

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
Cami Halısı