Alışveriş

En Tarz Moda Alışveriş Sitesi: STILINN

07 Aralık 2016

2016 giyim modası açısından ele alındığında belli kuralların ve şartların yıkıldığı bir moda yılı olması açısından epey önemliydi. Örneğin eskiden şık bir kombin yapıyorsak bu kombini aynı derecede şık ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla tamamlamak gereğini hissederdik fakat şimdi gece elbiselerinin altında sneakerlar, şık bluzların altında ise espadriller var.

stilinn_handeledim_bralet

Benzer şekilde yıkılan bir kural da iç çamaşırlarda yaşanan özgürlüğü kapsıyor. Eskiden gizlenip saklanan bir detay olan iç çamaşırlar, artık kombinlerin tamamlayıcı aksesuarlarından biri haline geldi. Bu akımın en büyük temsilcisi ise sütyen ile atlet karışımı olarak tanımlayabileceğimiz braletler. Derin dekolteli elbise ve bluzların içerisinde kullanabileceğiniz dantelli, rengarenk ve değişik tasarımlardaki braletler hem dekolteler için özgürlük sağlıyor hem de kadınların şık görünmesinin yanı sıra rahat olmalarını da sağlıyor.

stilinn_handeledim_bralet_1

Sütyen + büstiyer’in birleşimi olan bu trend parçaların kökeni 1980’li yıllardan öncesine kadar dayanıyor. Değişik model ve dantel gibi çarpıcı detaylarla birleşen braletler şık görünümleri sayesinde iddialı dekoltelere sahip bluzları, elbiseleri daha rahat giymenize yardımcı olurken, gündelik giyimde basiclerinize hareket katıyor.

Braletler aynı zamanda ince kumaştan yelekler ve kimonolarla beraber de kullanılabilmekte. Bu kullanım diğerlerine nazaran daha iddialı olsa da cesaretim var diyorsanız bir hayli cool ve seksi bir duruşa sahip olmanıza yardımcı olabilir. Kombin, kullanım ve model çeşitliliği açısından fikir sahibi olmak isterseniz sizlere stilinn.com sayfasını incelemenizi tavsiye edebilirim. Oldukça geniş ve sürekli yenilenen ürün çeşitliliğine sahip. Modayı yakından takip etmek, kendi stilinizi yaratmak ve son trendleri stil danışmanı ile bir tarza dönüştürmek istiyorsanız burası sizin için bence doğru adres. Stilinn‘de ayrıca elbise ve aksesuar gibi farklı ürün grupları da mevcut.

Web: stilinn.com

Instagram: @stilinnonline

Facebook: stilinnonline

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply