Güzellik

Cilt Bakım Rutinim: FOREO LUNA mini 2 – Ürün İncelemesi

23 Kasım 2018

Sizlere yaklaşık 4 aydır cilt bakım rutinime dahil olan, sabah akşam 2’şer dakika ayırarak cildimi tertemiz ve sağlıklı tutan FOREO LUNA mini 2 den bahsetmek istiyorum. Temizleme ve bakım aşamalarıma dahil olan FOREO LUNA mini 2 bence bu rutini çok daha eğlenceli bir hale getirdi. Cildinize uygun temizleyicinizi uyguladıktan sonra cihazı ıslatıyor ve dairesel hareketlerle yüzünüzde gezdiriyorsunuz. Bu uygulama temizleyicinin gözeneklere çok daha iyi şekilde nüfuz etmesini sağlıyor ve titreşimleri sayesinde cildinize masaj yapıyor. İlk kullanımda yüzünüzdeki canlanma hissini farkediyorsunuz.

Yüzünüzü bölge bölge temizliyorsunuz, bir süre masaj yaptıktan sonra diğer bölgeye geçmeniz için cihaz sesli yönlendirme ile sizi uyarıyor. Cihazın arka tarafında anti-aging özellikli çıkıntılı yüzey bulunuyor. Bu yüzey cildinize masaj yaparken uygulayacağınız nemlendiricinin daha hızlı nüfus etmesini sağlıyor. Anti-aging özelliğini ise krem veya serumunuzla birlikte kullanmanız gerekiyor. Temizleme için 1, bakım için 1, toplam 2 dk ayırmanız yeterli.

FOREO LUNA mini 2 beraberinde gelen şarj aleti veya USB kablosu ile şarj ediliyor.Pil dolduğunda gösterge sürekli bir ışık yayıyor ve pil azaldığında gösterge sürekli yanıp sönmeye başlıyor.

LUNA mini 2 elektrikli yüz fırçası nazik bir şekilde cilt üzerinde lekeye neden olan kirleri ortadan kaldırıyor. Titreşimler ve silikon temas noktaları, yüzünüze masaj yaparken, cildinizi tahriş etmeden makyaj kalıntılarını ve ölü deri hücrelerini arındırıyor. Bu kadar kiri temizlerken kendisinin hijyenik kalması, hiç bakteri tutmaması da bence harika. Cihazın bakımı da çok kolay. Her kullanımdan sonra fırça yüzeylerini su ve sabunla yıkadıktan sonra ılık su ile durulayarak cihazı temizleyebilirsiniz. Tüy bırakmayan bez veya havlu ile nazikçe kurulamanız yeterli.

Siz de cildinize ayıracağız 2 dakika ile cilt bakım alışkanlıklarınızı değiştirebilir, cilt tipinize uygun FOREO LUNA mini 2’yi seçerek cildiniz için büyük bir yatırım yapabilirsiniz.

Foreo LUNA mini 2 ve diğer tüm çeşitleri link üzerinden inceleyebilirsiniz.

www.foreo.com/tr

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Cami Halısı