PMShe: Pakette Mutluluk Sanatı

06 Ağustos 2017

PMShe her ay hijyenik pedler, tamponlar, kişisel bakım ürünleri, çikolatalar, atıştırmalıklar ve bunların yanında sürpriz bir hediyeyi kapınıza getiren bir abonelik servisi. Siz de regl dönemlerinizde daha özel hissetmek ve ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulmak isterseniz tek yapmanız gereken pmshe.com adresine üye olmak!

Hangi kadın özel hissetmeyi, birazcık da olsa şımartılmayı istemez ki? Özellikle de özel günlerimizde bu minik istekler daha da artar. PMShe de bunu düşünerek özel günlerimizde bizi yalnız bırakmayan, tabiri caizse çok şefkatli bir kutu  hazırlamış.

İçeriğinde özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek bir çok ürün mevcut, bunların başında da tabi ki ped, günlük ped ve tamponlar geliyor. Güzel yanı, istediğiniz marka ve model seçiminizi yapıyorsunuz. Kutunuzdan bir ay için çok rahat yetecek sayıda ped, günlük ped ve dahası çıkıyor!

Peki ne bu dahası, bakalım bu ayın kutusunda neler var;

Hijyenik Ped ya da Tampon +

Organik Atıştırmalıklar

El Yapımı Çikolatalar

Kişisel Bakım Ürünleri

Motto Kartları

Eğitici ve Öğretici Kartlar

Her Ay Değişen Sürprizler

Özel Markalardan İndirim Kuponları

Ayrıca kadınların bu doğal döngü ile ilgili sorularını yanıtlayarak, bloglarında yayınlayacakları faydalı makaleler ile web siteleri bir destek platformu şeklinde tasarlanmış.

Kısaca bu dönemde bir kadının ihtiyaç duyabileceği her şey tek pakette!

You Might Also Like

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Cami Halısı