Doğalı ve Doğayı Sevenleri Buluşturan Festival


Doğal ve sağlıklı yaşam tutkunları, ülkemizin bu alandaki ilk organizasyonu olan NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali’nde tekrar bir araya geliyor. İstanbul Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde 26-29 Kasım tarihleri arasında takip edilebilecek festival, 16’ıncı yılında. Festivalin radyo sponsoru olan 107.4 Radyo Voyage, dört gün boyunca festivalde özel müzikleri ile yer alıyor.

İnsan sağlığını beden-zihin-ruh bütünlüğü ile ele alan çağdaş yaklaşımı, uzmanlar kanalıyla anlaşılır bir şekilde işlemek ve insanları daha doğal, sağlıklı ve bilinçli yaşama yöntemleri hakkında doğru bilgilendirmeyi amaçlayan NATUREL Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Bu sene seminer ve workshop programında Türkiye’nin yanısıra ABD, Almanya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere ve Norveç’ten uzmanlar yer alıyor.

Toplu festival programı için: http://festivaistanbul.com/index.asp?sayfaid=25

Etkinlik programı için: http://festivaistanbul.com/index.asp?sayfaid=28

Facebook sayfaları için: https://www.facebook.com/festivaorganizasyon

Festivalde yer alan elliden fazla kişi ve kurum, doğal sağlık ve tamamlayıcı tıp yöntemleri, kişisel gelişim, ekolojik yaşam bilinci, sağlıklı beslenme, organik ürünler, doğal taşlar ve takılar, şifalı bitkiler, ilgili yayınlar ve dernekler gibi günlük yaşamımıza yansıyan doğal ürün ve hizmetleri standlarında tanıtacak.

Beraberce yararlı, keyifli ve verimli bir festivalde buluşmak dileği ile…


“Doğalı ve Doğayı Sevenleri Buluşturan Festival” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir