Hikayesi Olan Eşyaların Adresi: dekopasaj.com


dekopasaj_handeledim_3

Yaşadığımız mekânlar ruhumuzu yansıtıyor. Evimizi dekore ederken kimimiz hikâyesi olan eşyaları, kimimiz ilk kez kendimizin dokunacağı yeni mobilyalarla bir düzen kurmayı tercih ediyoruz.

Ben yeni eşyaların yanısıra hikayesi olan eşyaların evimde olmasını çok seviyorum. İster aile yadigarı olsun, ister ikinci el satan bir dükkandan almış olayım, bana bu eşyalar huzur veriyor.

dekopasaj_handeledim_6

Bit pazarlarında tezgâhlara bakarken yüreği hop hop edip, kitap sarraflarında gezerken içi titreyenlerdenseniz yeni keşfim Dekopasaj.com u hemen ziyaret etmenizi öneririm !  Burası, eşyalarıyla yollarını ayırmak isteyenlerle, o eşyalara ikinci bir hayat verebilecek kişileri buluşturan online bir platform.  Alıcı tarafındaysanız, sitede bulunan ürünler oldukça detaylı fotoğrafa sahip ve kolay bir iletişim yapısı var. Satın aldığınız ürünler için nakliye hizmeti de düşünülmüş, belirlenen ücret karşılığında kolaylıkla verdiğiniz adrese ulaştırıyorlar. Ben de kullanmadıklarımı değerlendireyim derseniz satıcı tarafında olmak da oldukça kolay. Fotoğrafladığınız ürünü kısa sürede siteye ekleyip, yeni sahibine ulaşması için bekliyorsunuz : ) Böyle bir düşünceniz varsa hemen bu linkten kolayca ilan oluşturabilirsiniz.

portrait backdrop/portrait backdrops Photos/ Portrait Photography Backdrops

Günümüzde, mobilyalarımızı satabileceğimiz yerler gerçekten kısıtlı, uygun bir vitrin bulsak bile doğru müşteriye ulaşamıyoruz, almaya kalktığımızdaysa düzgün, seçilmiş olanını bulmak için uzun bir keşfe çıkmak gerekiyor. İşte Dekopasaj.com, bu ürünlere özel bir pazar yeri oluşturma fikri ile ortaya çıkmış. Dilerseniz zahmetsizce ev eşyalarınızı satabilir; dilerseniz bütçenizi sarsmadan, ev ya da ofisinizi yeni bir yuva bekleyen eşyalarla buluşturabilirsiniz.

Retro veya vintage ürün hastası olan birisi olarak Dekopasaj.com yeni gözdem oldu diyebilirim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir