Sait Halim Paşa Yalısı’nda Baharın Coşkusuyla Müzik ve Lezzeti Birleştirin !


YENİKÖY’DEKİ SAİT HALİM PAŞA YALISI’NDA YİNE HARİKA KAHVALTIDA YİNE HARİKA BİR GRUP SİZİ BEKLİYOR:  ÇAĞIL KAYA QUARTET !

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı Cazlı Kahvaltıları artık vazgeçilmez oldu.

İstanbul Caz Festivali, ODTÜ Caz Günleri, Ege Üniversitesi Kampüste Caz Günleri, Nardis Jazz Club gibi sayısız festival ve konserde müzikseverlerle buluşan Çağıl Kaya 12 Mart Pazar  kahvaltısında sahne alıyor.  Kaya; kendi projesi “Çağıl Kaya Band” ile Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenleri ile konserler veriyor. Çağıl Kaya’nın vokalist olarak yer aldığı Quartet’te  gitarda Eylül Biçer, Saksafonda  Tamer Temel ve Kontrbasda Matthew Hall yer alıyor.

Çağıl Kaya Quartet müziği eşliğinde güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve son derece özenli, lezzetli kahvaltı ile geçirmek isteyenler Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde buluşuyor.

Genel Koordinatör Cana Ataç ev sahipliğindeki “Cazlı KahvaltılarSiemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

Siz de bu keyfi yaşamak isterseniz rezervasyon için Sait Halim Paşa Yalısı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir