Raffles İstanbul: Rocca Brasserie


Çağdaş mimari ve yaratıcı gastronominin birleştiği Rocca Brasserie, özel iftar menüsü ve canlı fasıl etkinliğiyle Ramazan Ayı’nı karşılıyor.

Ramazan’ın ruhuna uygun sunumları, enfes tatları ve iftar büfesindeki canlı istasyonlarda sunulacak lezzetlerin yanı sıra; geleneksel Türk mutfağının imza yemekleri, Rocca Brasserie iftar menüsünde yerini alıyor.

Dönemsel kıyafetler eşliğinde yapılacak geleneksel şerbet sunumu ise, özlem duyduğumuz nostaljiyi yaşatıyor.

vinyl wood backdrop/wood vinyl backdrops/wood photography background/brown wood backdrop

Raffles’ın giriş katında yer alan Rocca Brasserie’de Ramazan boyunca İftar Menüsü açık büfe olarak sunuluyor.

Harika dekorasyonu ile çok keyifli bir ambiyansı olan Raffles İstanbul’un iftarında, iftariyelikler ve çorba masaya servis ediliyor. Daha sonra açık büfede yer alan çeşitlerden isteğinizi alabiliyorsunuz.

Rocca Brasserie’de açık büfede ilk uğranması gereken yer meze, salata ve zeytinyağlıların bulunduğu büfedeki çeşitler çok lezzetli. Bu alanda ayrıca bir de Gözleme ve Mantı istasyonu var. Hemen orada hazırlanan patatesli, peynirli ve kıymalı gözlemelerden mutlaka tatmalı. Et severler için de oldukça çeşitli bir bölüm düşünülmüş.

Tatlı büfesinde ise güllaç, baklava çeşitleri, Türk tatlılarının yanısıra 4 çeşit dondurma ve meyve çeşitleri benim favorim oldu. Rocca Brasserie’de iftar keyfine, Ramazan’ın ruhunu yansıtan canlı fasıl da eşlik ediyor. Bu leziz iftar için kişi başı fiyat 185 TL.

Rocca İstanbul İletişim

Adres: Raffles İstanbul Zorlu Center Beşiktaş, İstanbul Tel: +90 212 924 02 00


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir