Ahşap Saat Şıklığı: Jord Wood Watches


Mükemmeliğin, bir görünümü farklı stillere büründürmenin, ruh halinin yansıması hep aksesuardadır. İşte bu çeşit çeşit aksesuarlar arasında, bazı insanlar saatlerine farklı şekilde düşkündür. Ben uzun süredir 2 -3 saatim arasında gidip geliyorum. Yeni saatim ise Jord ahşap saat. İlginç ve yaratıcı saatler ilginizi çeker mi?  Siz de benim gibi sevenlerdenseniz, kadın ve erkek için pek çok model ve renk seçeneği sunan bu saatler, sizleri modellerin arasında seçip yapamayıp, ufak çapta bir koleksiyoner olmaya yöneltebilir. Ahşabın dokusunu çok seviyorum. Bu yüzden ahşap kol saati de fikir olarak beni etkiledi.

jord-wood-watches-6

jord-wood-watches-7 Aynı mobilya gibi bu saatlerin de farklı ahşaptan yapılmış olanları var. Abanoz (ebony), sandal ağacı (sandalwood) ve akçaağaç (maple) bunlardan birkaçı. Benim seçtiğim Sidney Maple & Rose Gold akçaağaçtan ve pembe altın olan. Açıkçası bu kadar şık bir ürün beklemiyordum. Taşlarını ve pembe altın içini çok beğendim. Ürünü sipariş ederken bileğinizin ölçüsünü alıp boyutunu o şekilde seçiyorsunuz. Ben ölçerken biraz fazla sıkı ölçü almışım, biraz dar geldi. Ama kutunun içinden yedek baklalar da çıkıyor, onlarla büyütebilmek mümkün. Bakımı için ise portakal veya limon yağı öneriliyor.

Sipariş ve sonrasındaki süreçten de memnun kaldım. Müşteri hizmetleri çok kaliteli, kargoyu takip koduyla gönderiyorlar. Yaklaşık 12 gün içerisinde elime ulaştı. Ürün ahşap kutusunda gönderiliyor, kutusu da gayet güzel ve kullanışlı.
jord-wood-watches-3

jord-watches-3

jord-watches-2

Bu kadar severek kullandığım ve sizlerle paylaşmak istediğim bu saat için, Jord Sosyal Medya Ekibi ile sizlere küçük bir sürpriz hazırladık. Eğer bu saatlerden birine siz de sahip olmak isterseniz, bu linke tıklayıp, 19 Mayıs’a kadar sürecek çekilişe katılabilirsiniz. 1 kişi 75$, diğer katılan herkes ise 20$ değerinde indirim kodu kazanacak.

Bol şans !

www.woodwatches.com

Wood Watch


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir