Doğa ile iç içe keyifli tatil: NG Sapanca Wellness & Convention


gural-sapanca-18

Geçtiğimiz haftalarda Umurla birlikte küçük bir haftasonu kaçamağı yaptık ve orman yürüyüşünden, havuz keyfine, leziz tatlardan, spa dinlencesine kadar dolu dolu 2 gün geçirdik NG Sapanca‘da. Yaz gelmeden taptaze bir başlangıç yapıp yenilendik.

gural-sapanca-16

Cuma akşamı iş çıkışı trafik hafiflediğinde çıktık yola ve yaklaşık 1 saat sonra huzurun tam anlamı ile ortasındaydık. Mışıl mışıl bir uykunun ardından sabah kuş sesleri ile erkenden uyandık ve yürüyüş parkurlarının olduğu alana gidip ormanda yürüyüş yaptık. Ardından her zevke hitap eden kahvaltı bölümüne geçip güne lezzetli bir başlangıç yaptık.

gural-sapanca-9

gural-sapanca-7

gural-sapanca-15

https://www.instyledress.co.uk
https://www.instyledress.co.uk

“Wellness” denen tabii sadece masajla, dinlenmeyle olmuyor; Güral Sapanca’nın özel bir de wellness menüsü var, dilerseniz ben bu iki günü vücuduma ayıracağım diyip bu menüden hafif hafif; dilerseniz tatile geldim yemek yemek hakkım deyip ister açık büfe ister özel restoranlarından tercih edebilirsiniz 🙂

gural-sapanca-13

Bahçede yer alan Farina Restoran yıllar öncesindeki hali korunarak muhafaza edilmiş ve şu an otele ait bir ocakbaşı restorana dönüşmüş. Kebaplar, pideler ve özel lezzetlerden oluşan oldukça zengin bir menüsü var. Bir diğer seçenek lan otelin içerisinde yer alan Gardenya Restoran‘da ise Dünya mutfağından zengin seçenekler mevcut.

gural-sapanca-3

gural-sapanca-12

Gün içerisinde, hem yeşil alanlarda vakit geçirdik, hem de spa keyfinin tadını çıkardık. Aliva Spa da ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatacak masajlar yaptırıp, hamam sauna, havuz ve dinlenme alanlarında keyif yapabilirsiniz.

gural-sapanca-2

Elbise ve Tulum: H&M / #handeledimforHM


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir