Kérastese İle Saçımın Şifresini Çözdüm 😉


En önem verdiğim aksesuarım, saçlarım! Onlar kötüyse bende kötü, onlar iyiyse bende iyi modda oluruz, birçoğunuzda olduğu gibi 😉

Ve tabiki güzelliği de bizim elimizde..Bakımlarını yapıp, sözlerini dinleyince onlarda bizi mutlu ederler 🙂

Saçlarım kalın telli olduğu için şekil alması kolay oluyor. Günlük olarak onlarla başedip şekil verebiliyorum. Ancak özel günler ve bakım için kuaföre gitmeyi tercih ediyorum.

Bakım gerçekten şart! Evde de deneyip uyguladığım formüller oluyor ama bu işin profesyonelleri varken faydalanmak daha doğru 🙂

Saçlara olan ilgimden dolayı yeni çıkan ürünleri takip ederim. Bu alanda Kerastese kendini ispatlamış, güvendiğim markalardan biri..En son piyasaya çıkardığı ürünü olan Fusio Dose, kişiye özel saç bakımı konseptinde bir ürün. Bende, Facebook sayfasında düzenledikleri “Saçınızın Şifresini Çözün” adlı aplikasyondan katıldığım çekilişle bu ürünü ilk kez deneyenler arasında olma şansını yakaladım.

Gelelim o gün saçlarıma neler yapıldığına..

Öncelikle saçlarım masaj eşliğinde bir güzel bıcı bıcı yaptı 🙂

Daha sonra profesyonel teşhis kamerası ile saç analizm yapıldı.

Analiz sonucunda saçlarımın nemsizlikten dolayı mat ve cansız olduğu ve ısı ile şekillendirmeden dolayı da biraz yıpranmış olduğunu öğrendim. Saçlarımın nemlenmesi ve nem kazanması için Konstantre Oleo Füzyon, yapılandırması için de Yapılandırıcı Blooster seçildi. Bu ikisi karıştırılıp ıslak saçıma masaj yaparak uygulandı. Saçımda 3 dk kadar kaldı.

Sonuç! İlk denemede gözle görülür ve hissedilir bir fark oldu. Kuruluk ve matlık şikayetim düzenli bakım ile ortadan kalkacak gibi gözüküyor.

Cozy By Kemal Baykar‘ın salonunda gerçekleşen bakımda hem üründen hem de Kemal Bey ve pozitif yapıya sahip ekibiyle tanışmaktan mutluluk duydum..

Bu deneyimi bana yaşatan Kerastese ekibine ve ev sahipliği yapan Kemal Baykar‘a çok teşekkürler! 😉

human braiding hair

“Kérastese İle Saçımın Şifresini Çözdüm ;)” için 3 cevap

    • Saç analizi yapıldıktan sonra saça uygun olan belirlenip uygulanıyor, ilk yapıldığında ben bir fark hissettim ama düzenli yapılırsa daha iyi sonuç alınacağını söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir