Momiji’lerle Kar Keyfi 🙂


Momiji’lerle tanışmamız çok uzun zaman olmadı, kendileri de zaten 2005 yılından beri aramızda, çıtır diyebiliriz onlara 🙂 Ama kısa sürede kaynaşmış durumdayız..Momiji koleksiyon bebekleri benzersiz tasarımı ve kendilerine özgü kimlikleriyle adeta ayrı bir dünyadan gelmişler.. Yinede hepimizin kendimizden bir şeyler bulabileceği özelliklere sahipler..

Sevimlilikleri bir yana, içlerinde sakladıkları, sizden bir parça olacak mesaj bölmeleri çok yaratıcı ve gizemli bence. Çocukken yaptığım bir dolu koleksiyondan sonra, hala büyümemiş olan bana Momiji dünyası çok iyi geldi 🙂 Benim aldığım ve hediye olarak evimin parçası haline gelen Blanche, Chihiro, Gigi ve Little Star’ın yanına diğer dostlarının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum 😉

Biz o kadar haşır neşir oldukki sürekli yanyanayız 🙂 Öyleki bu beyaza bürünmüş İstanbul günlerinde onlarda karın keyfini çıkarsın istedim ve ortaya aşağıdaki manzaralar çıktı : )

Sizde Momiji dünyasına göz atmak ve bende istiyoruummm! diyorsanız onları bize ulaştıran ByWonderland’in sitesini ziyaret edebilirsiniz 😉


“Momiji’lerle Kar Keyfi :)” için 3 cevap

  1. Handecigimin yonlendirmesi ile bende http://www.lovemomiji.com un mubdelasi oldum ve bookmark im da ilk sirada yerini aldi 🙂 yeniliklerden ve indirimlerden haberdarim. Henuz momijilenmedim, ama en yakin zamanda siparis verip, bakinca gulumseyecegim mesaj bebeklerimi evimin bir kosesinde gormek icin sabirsizlaniyorum. Tesekkurler Handis!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir