En eğlenceli kutu: Parti Kutum


unnamed (7)Son yıllarda yapılan parti ve davetlerde mekanlar, tasarım ürünlerle çok daha renkli ve eğlenceli. Özellikle kına, nişan, düğün, babyshower gibi genellikle bir kez yapıldığı için en güzelinin olmasını isteyen bizler her detayı ayrı düşünüp, özenir olduk. Piyasada bize sunulan çeşitlilik ise baş döndürücü. Birçok hazır ürünün yanı sıra kişiye özel tasarım yapan firmaların sayısı her geçen gün artıyor.

Ben de bu yıl doğumgünüm için değişik birşeyler yaptırmak için araştırma yaparken, konuşma balonlarıyla (el pankartı) karşılaştım. Özellikle fotoğraf çektirirken çok sempatik görüntülerin ortaya çıktığını gördüm. İlk once kendim yapmayı bile düşündüm ancak özel şablonlarınız yoksa her biri ile ayrı ayrı uğraşmak gerçekten oldukça zamanınızı alıyor. İyiki de araştırmaya devam edip, Parti Kutum ile karşılaşmışım. Hem onların tavsiyeleri hem de benim özel isteklerim ile çok eğlenceli konuşma balonlarım oldu 🙂

Sonrasında bir arkadaşım için de sipariş verdim. Çalışma prensipleri, zamanında teslimat yapıyor olmaları ve samimi yaklaşımları dikkatimi çekti. Beğendiğim bir firmayı sizlerle de paylaşmak istedim.

unnamed (11)

 

 

Parti Kutum’un hikayesi; İzmir’de yaşayan tatlı bir çiftin, oğullarının 1 yaş doğumgünü için internetten konsept araştırırken, grafik tasarımcısı babanın “Ben bunları yaparım” demesi ile başlıyor. Ailece hepbirlikte yapılan hazırlıklarla ilk temalı doğum gününü yapmış oluyorlar. Gelen misafirlerin de beğeni ve cesaretlendirmesi ile bir kaç aylık araştırma döneminin ardından, ilk önce yan bir iş olarak sonrasında artan siparişlerle showroom & atölye açarak çalışmalarını sürdürür olmuşlar. İşlerini severek yaptıkları ortaya çıkan ürünlerden o kadar belli oluyor ki.

Haziran ayına özel “handeledim” kodu ile, vereceğiniz tüm tasarım ürün siparişlerinde %10 indirim uygulayacaklar. 

 

 

Tüm güncel çalışmalarını sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Web: Parti Kutum

Instagram: Parti Kutum

Facebook: Parti Kutum

Twitter: Parti Kutum

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir