“Morhipo İle Yeni Bir Sen” Projesi


 Alışverişlerimde severek tercih ettiğim Morhipo’nun proje duyurusu ile, instagram paylaşımlarında karşılaştım. Hem profesyonel bir şekilde yeni bir tarz deneyecek olmak hem de bu güzel ekiple tanışıp dolu dolu bir gün geçirme fikri çok sempatik ve eğlenceli göründü. Bozcaada’da çektirdiğim bir fotoğrafımı instagram hesabımda paylaşarak katıldım.

Morhipo Sosyal Medya Ekibinden projeye seçildiğime dair maili aldığımda çok heyecanlandım ve kendimi şanslı hissettim. Ardından ortak bir gün belirleyerek çekim gününü planladık.

https://www.youtube.com/watch?v=tgNpbYea0Pc

Morhipo Stüdyosu’na gittiğimde, beni enerji dolu bir ekip karşılayıp, tüm gün yanımda oldular. Çekim alanındaki herkesin işini severek yaptığı yüzlerine yansıyordu ve bu benim de kendimi iyi hissetmemi sağladı. Morhipo Baş Stilisti Gültülü Menteşeoğlu, saç ve makyajımdan kombinlerime kadar benimle adım adım ilgilendi ve günlük hayatta kullanabileceğim çok faydalı bilgiler verdi. Benimle ilgili yaptıkları ön araştırmalarla hazırladıkları stil ve kombin çalışmalarını birlikte inceleyip uyarladık. Denediğim üç farklı kombinde de vücut şeklime ve tarzıma göre nasıl kullanabileceğimi deneyimlemiş oldum. Çekimler ise bu kadar pozitif bir ekiple tabiki çok eğlenceli geçti. Fotoğraf çekmeyi sevdiğim kadar çektirmeyi de sevdiğim için çok keyif aldım. Bu güzel günden anı olacak hediye edilen kombinleri de severek kullanacağım.

İşte karşınızda Morhipo İle Yeni Bir Ben! 🙂

Brautkleider, Brautjungfernkleider, Ballkleider, BrautmutterkleiderAbendkleider


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir