Tasarımın En Eğlenceli Hali: Yerdenevar


Hemen hepimiz için evimiz, evimizin dekorasyonu çok önemlidir, öyle değil mi? Bana göre evim konforlu, huzurlu ve beni yansıtan detaylara sahip olmalı. Sonuçta, ne kadar uzaklara da gitsek, güzel yerlerde görsek, sonunda ev gibisi yok der yine yuvamıza döneriz. Ve elbette hepimiz bir başkayız, evlerimiz de farklı farklı. Bir evi eve benzeten koltuktu, duvar kağıdıydı, perdeydi gibi büyük parçalar da olsa, evi “ev” yapan küçük ayrıntılar, ufak dokunuşlardır bence. Balkondaki saksılarda buna dahildir, özel kokulu mumlarda. Bu detaylar bizi anlatır. Bence önemli ve evin havasını değiştiren bir detayda halılar, kilimler. Koltuk, perde, duvar dekorasyonu gibi geniş hacimli alanları soft renklerde tercih edip, detay eşyalarda renk oyunlarını daha çok seviyorum. Yastıklar, duvar aksesuarları, halı gibi eşyaların değişimi bütçe olarak da tabiki daha uygun oluyor.

Yakın zamanda evimin giriş alanında yaptığım renkli değişim için yeni keşfim olan Yerdenevar modüler halı ürünleri hem çok pratik hem de zevkli bir ürün yelpazesine sahip. İstediğiniz kadar parçayı birleştirerek istediğiniz büyüklükte halıyı tasarlayabiliyorsunuz. Böylece halınıza göre eve değil, evinize göre halıya sahip oluyorsunuz 🙂

yerdenevar_handeledim

Oluşturacağınız halının şeklini, renklerini, büyüklüğünü belirlemek size ve yaratıcılığınıza kalmış. Sıkıldığınızda veya yer değişimi yapmak istediğinizde ise dakikalar sonra sonuca ulaşıyorsunuz. Ben 10 parça ile renkli ve enerjik bir tasarım yaptım.

yerdenevar_handeledim_2

Halı parçalarının altında bulunan koruyucu filmi çıkarttıktan sonra kaydırmaz yapısı ile birbirine yaklaştırmanız yeterli. Sanırım ben bile bir süre sonra parçaların ayrı olduğunu unutacağım 🙂

yerdenevar_handeledim_4

Yerdenevar ürünlerinin Alman astım ve alerji derneği (DAAB) tarafından test edilmiş olması da benim gibi alerjik bünyeli birisi için oldukça önemli.

yerdenevar_handeledim_5

 

Ürünlerin 3 farklı modeli bulunuyor. Bloom, Mesh ve Cut. Benim tercihim yuvarlak detaylara sahip Bloom modeli.

yerdenevar_handeledim_6

yerdenevar_handeledim_7

yerdenevar_handeledim_8

Yerdenevar ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

www.yerdenevar.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir