PMShe: Pakette Mutluluk Sanatı


PMShe her ay hijyenik pedler, tamponlar, kişisel bakım ürünleri, çikolatalar, atıştırmalıklar ve bunların yanında sürpriz bir hediyeyi kapınıza getiren bir abonelik servisi. Siz de regl dönemlerinizde daha özel hissetmek ve ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında bulmak isterseniz tek yapmanız gereken pmshe.com adresine üye olmak!

Hangi kadın özel hissetmeyi, birazcık da olsa şımartılmayı istemez ki? Özellikle de özel günlerimizde bu minik istekler daha da artar. PMShe de bunu düşünerek özel günlerimizde bizi yalnız bırakmayan, tabiri caizse çok şefkatli bir kutu  hazırlamış.

İçeriğinde özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek bir çok ürün mevcut, bunların başında da tabi ki ped, günlük ped ve tamponlar geliyor. Güzel yanı, istediğiniz marka ve model seçiminizi yapıyorsunuz. Kutunuzdan bir ay için çok rahat yetecek sayıda ped, günlük ped ve dahası çıkıyor!

Peki ne bu dahası, bakalım bu ayın kutusunda neler var;

Hijyenik Ped ya da Tampon +

Organik Atıştırmalıklar

El Yapımı Çikolatalar

Kişisel Bakım Ürünleri

Motto Kartları

Eğitici ve Öğretici Kartlar

Her Ay Değişen Sürprizler

Özel Markalardan İndirim Kuponları

Ayrıca kadınların bu doğal döngü ile ilgili sorularını yanıtlayarak, bloglarında yayınlayacakları faydalı makaleler ile web siteleri bir destek platformu şeklinde tasarlanmış.

Kısaca bu dönemde bir kadının ihtiyaç duyabileceği her şey tek pakette!


“PMShe: Pakette Mutluluk Sanatı” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir