Cilt Bakım Rutinim: FOREO LUNA mini 2 – Ürün İncelemesi


Sizlere yaklaşık 4 aydır cilt bakım rutinime dahil olan, sabah akşam 2’şer dakika ayırarak cildimi tertemiz ve sağlıklı tutan FOREO LUNA mini 2 den bahsetmek istiyorum. Temizleme ve bakım aşamalarıma dahil olan FOREO LUNA mini 2 bence bu rutini çok daha eğlenceli bir hale getirdi. Cildinize uygun temizleyicinizi uyguladıktan sonra cihazı ıslatıyor ve dairesel hareketlerle yüzünüzde gezdiriyorsunuz. Bu uygulama temizleyicinin gözeneklere çok daha iyi şekilde nüfuz etmesini sağlıyor ve titreşimleri sayesinde cildinize masaj yapıyor. İlk kullanımda yüzünüzdeki canlanma hissini farkediyorsunuz.

Yüzünüzü bölge bölge temizliyorsunuz, bir süre masaj yaptıktan sonra diğer bölgeye geçmeniz için cihaz sesli yönlendirme ile sizi uyarıyor. Cihazın arka tarafında anti-aging özellikli çıkıntılı yüzey bulunuyor. Bu yüzey cildinize masaj yaparken uygulayacağınız nemlendiricinin daha hızlı nüfus etmesini sağlıyor. Anti-aging özelliğini ise krem veya serumunuzla birlikte kullanmanız gerekiyor. Temizleme için 1, bakım için 1, toplam 2 dk ayırmanız yeterli.

FOREO LUNA mini 2 beraberinde gelen şarj aleti veya USB kablosu ile şarj ediliyor.Pil dolduğunda gösterge sürekli bir ışık yayıyor ve pil azaldığında gösterge sürekli yanıp sönmeye başlıyor.

LUNA mini 2 elektrikli yüz fırçası nazik bir şekilde cilt üzerinde lekeye neden olan kirleri ortadan kaldırıyor. Titreşimler ve silikon temas noktaları, yüzünüze masaj yaparken, cildinizi tahriş etmeden makyaj kalıntılarını ve ölü deri hücrelerini arındırıyor. Bu kadar kiri temizlerken kendisinin hijyenik kalması, hiç bakteri tutmaması da bence harika. Cihazın bakımı da çok kolay. Her kullanımdan sonra fırça yüzeylerini su ve sabunla yıkadıktan sonra ılık su ile durulayarak cihazı temizleyebilirsiniz. Tüy bırakmayan bez veya havlu ile nazikçe kurulamanız yeterli.

Siz de cildinize ayıracağız 2 dakika ile cilt bakım alışkanlıklarınızı değiştirebilir, cilt tipinize uygun FOREO LUNA mini 2’yi seçerek cildiniz için büyük bir yatırım yapabilirsiniz.

Foreo LUNA mini 2 ve diğer tüm çeşitleri link üzerinden inceleyebilirsiniz.

www.foreo.com/tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir