Küf Mum: Işık ve Kokunun Keyifli Buluşması


Eskiden sadece elektrik kesintilerinde kullanılan mum artık bir hayat tarzı haline dönüştü. Bulunduğunuz alanı biraz daha hareketli bir mekana dönüştürmek ve enerjisini yükseltmek istiyorsanız aslında çok büyük değişikliklere ihtiyacınız yok. Birbirinden farklı renk ve stillerdeki dekoratif mumlardan evin her köşesinde faydalanabilirsiniz. 

Küf Mum, 2015 senesinde Nazlı Tankut tarafından farklı kokuları tasarım, seramik ve doğal bakır kaplarla birleştirerek mumun büyülü atmosferini yaşam alanlarınıza taşımak amacıyla kurulmuş. Hedefi ışık ve kokuyu birleştirerek duygu arşivimizdeki mutlu huzurlu güvenli olarak betimlediğimiz zaman birimlerine anlık dönüşler yakalayabilmek. Tasarımın yeni merkezi Tomtom’da yer alan dükkanlarına girince mumlar daha yanmadan bile mis gibi kokuyorlar.

Küf mumun, birbirinden güzel 7 çeşit kokusu bulunuyor.

Kavun Kokulu Küf Mum: Kavun kokusu sadece yaz mevsiminin habercisi değil aynı zamanda, meyvesinin şekerli kokusuyla çocukluğumuzun kavunlu sakızlarını hatırlatarak ruhumuza yumuşak bir dokunuşta bulunur.

Hamam Kokulu Küf Mum: Özünde katkısız saf beyaz sabun kokusu bulunan hamam  ilk anda hafızanızdaki temizlik hissini tetikleyerek sizi çocukluğunuzun anneanne evine geri götürür.

Yasemin Kokulu Küf Mum: Beyaz ve sarımsı çiçekleri ve güçlü mistik kokusu ile kullanıldığı ortama derin bir dinginlik hissi kazandırır.

Gül Kokulu Küf Mum: Çiçeklerin kraliçesi olan kırmızı gül ile betimlenmiş gül kokusu; romantizm etkili notası ile belleğinizdeki tüm güzel anıları hatırlatarak, günlük hayatınıza hafifliği ve gül yapraklarının narin etkisini kazandıracak.

Yeşil Çay Kokulu Küf Mum: Yeşilçay ferah ve büyüleyici kokusuyla sizleri dalından taze toplanan çay behçelerinde gezintiye çıkarırken, arındırıcı ve yatıştırıcı özelliğe sahip olup bulunduğu ortama her zaman dinamik ve temiz bir hava kazandırır.

Tılsım Küf Mum: Beyaz çay notalarından oluşan tılsım, en özel baharat aromalarının, uçsuz bucaksız çay bahçelerinin eşsiz esintileri ile bulunduğu ortama mutluluk ve zindelik katan kokusu ile evinize alışık olmadığınız büyülü bir atmosfer katarak sizleri etkisi altına alacak.

Bergamut Kokulu Küf Mum: Bergamut bulunduğu ortamı dinlendirici ve yatıştırıcı etkisi ile sararak daha sakin bir yaşam alanı yaratmasının yanı sıra aroma terapi özelliği ile sizinde rahatlamanızı sağlayacak.

Adres: Firuzağa Mahallesi, Bostanbaşı Cd. No:1, 34425 Beyoğlu/İstanbul

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir