Living Karma Cafe & Juice Bar


living_karma_turkey_8

Endonezya, Bali orijinli özgür ve modern mobilya ve aksesuarlarıyla, Living Karma Türkiye bünyesinde hayata geçirilen Living Karma Cafe & Juice Bar, İstanbul’un yeşil kaçış noktası Zekeriyaköy’de, “Sağlıklı ye, mutlu yaşa” mottosuyla hizmet veriyor.

Pazar keyfinize keyif katacak uzayıp giden brunch’ı, haftanın 7 günü doğal malzemelerle sunulan kahvaltı spesiyalleri, taze meyve ve sebzelerle anında hazırlanan buz gibi juice ve smoothie’leri, hafifliği ve lezzeti bir arada sunan salataları, çeşitli soslarla zenginleştirilmiş sandviçleri ve özel seçim kahveleri ile Living Karma Cafe & Juice Bar özenli bir menüye sahip.

living_karma_turkey_1

living_karma_turkey_13

living_karma_turkey_3

living_karma_turkey_4

Kahvaltı menüsünde alışkın olduğumuz klasik Türk kahvaltı çeşitlerinin yanı sıra özellikle sağlıklı beslenmeye özen gösteren ve sporu bir yaşam biçimi haline getirenler için mükemmel besin değeri taşıyan Açai Bowl, diyetisyenler tarafından tavsiye edilen tahıl, kuru meyveler, süt veya yoğurtla hazırlanan Granola Bowl çeşitleride bulunuyor. Lezzetli menüye buradan ulaşabilirsiniz.

Living Karma’yı farklı kılan bir diğer özellik ise bir yandan doğal ve sağlıklı lezzetlerin tadına bakarken bir yandan da eviniz, ofisiniz, bahçeniz için öyle her yerde rastlayamayacağınız orijinallikte mobilya ve aksesuarlarla keyifli bir alışveriş şansına sahip olmanız…Bali’de deneyimli bir tasarım ekibi tarafından tasarlanarak titiz ve detaylı bir üretim sürecinden geçen Living Karma tasarımları; klasik, modern ve zamansız parçalardan oluşan iç ve dış mekan mobilya koleksiyonlarına uzanan çeşitliliğe sahip.

living_karma_turkey_7

living_karma_turkey_2

living_karma_turkey_11

living_karma_turkey_5

Adres:  Uskumruköy 1.Cad No:13 Zekeriyaköy, Istanbul  / +90(212) 202 81 33  / info@livingkarma.com

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir