Bu hafta ne yapsam? / 17 Mart 2016

Grandma's Wonderland Ağaç Ev

Etkinlik

Zihintonik / Başarı Takıntısı 

23 Mart 2016 / 19:00 – 21:00

Bilet Al

hair replacement systems in UK

Zihninize Duş Etkisi Yaratacak Etkinlik…

Başarılı bir kariyer ve mutlu bir yaşam sürdüren kişileri gözlemlediğinizde sizce hangi becerileri öne çıkıyor? Onları ortalama bireylerden ayıran özellikler nelerdir ?

Yaratıcılıkları mı?, İletişim Becerileri mi?, Liderlik Becerileri mi? , Mesleki Teknik Becerileri mi?, Vizyonları mı?, Kişisel Farkındalıkları mı?, Merak ve Sürekli Öğrenme Dürtüleri mi?, Duygusal Olgunluk (Duygusal Zeka) yoksa Empati mi?

Lütfen yukarıdaki listeye bir kez daha bakın ve ilkokuldan üniversiteye, 16 yıl süren eğitim süreci içerisinde, geliştirmemiz için sistemin bize en çok fırsat sunduğu becerileri, yetkinlikleri düşünün, sonra da örgün eğitim sayesinde elde ettiğiniz “öne çıkan”becerilerinizin listesini yapın. Şayet sizin listeniz de çoğumuzun ki gibi, arzu ettiğiniz kadar uzun değilse ve siz de “Bu konuda birşeyler yapma zamanı geldi” diyorsanız, Selim Geçit’ in her defasında farklı bir konuyu ele aldığı, yaşanmış hikayeleri ile iş dünyasında devrim yaratmış makaleleri, eğlenceli bir üslupla sunduğu ZİHİNTONİKten çok keyif alacaksınız.

Brunch

Grandma’s Wonderland 20 Mart Pazar (11:00)

Rezervasyon Yaptır

Grandma's Wonderland Havuz
Grandma’s Wonderland Havuz

Grandma’s Wonderland‘in hikayesi bundan 20 yıl önce, şehirli bir ailenin toprağa dönme hayaliyle başlıyor. 40 bin metrekareye yayılı arazi de önce çiftliği çevreleyen çam ağaçları dikiliyor, ardından meyve bahçesi, bostan, gölet ve üzüm bağı takip ediyor. Ve yıllar içinde onlarca çeşit bitki ve çiçekle renklenen çiftlikte taş evin de tamamlanmasıyla yeni bir yaşam başlamış oluyor. Aile işletmesi olduğu o kadar belli ki! İçeri adım atar atmaz bunu hissediyorsunuz.

Yemyeşil ağaçların ortasına konumlanmış, Grandma’s Wonderland‘de hepsi birbirinden farklı, toplamda 20 kişilik konaklama kapasitesine sahip, 7 oda bulunuyor. Tercihinize göre şömineli, hamamlı, jakuzili, gölet veya bahçe manzaralı seçenekleri var. Pek tabi ortak alanları da bir o kadar keyifli. Geniş bir oturma alanı, hemen yanında sıcacık bir açık bir mutfak bulunuyor. A la Carte restoranlarında mevsimsel olarak değişen “tarladan tabağa” menüleri ile öğle ve akşam servisleri var.

İletişim: info@grandmaswonderland.com  / 05322535088

Grandma’s Wonderland hakkında paylaştığım blog yazım: http://handeledim.com/ruya-gibi-bir-ciftlik-evi-grandmas-wonderland/

Etkinlik

Judith Liberman ile Masal Gecesi / 21 Mart Pazartesi (20:00)

Sende Katıl

12828266_595437600611944_4423903408213326715_o

21 Mart Uluslararası Masal Anlatma Günü!

O gün, dünyanın her köşesinde masalcılar biraraya geli, aynı tema ile ilgili masallar anlatırlar.

Bu yılki tema: Güçlü Kadınlar

Gelin, o gün hep beraber, bütün dünyayla birlikte masal anlatalım, dinleyelim, paylaşalım.

Judith Liberman ile Masal Gecesi 21 Mart Pazartesi günü saat 20:00’de BKSdonkişot’ta..

Biletleri BKSdonkişot’tan temin edebilir veya (0212) 252 39 40 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

*Rezerve edilen biletlerin 15 Mart Salı günü 21.00’e kadar BKSdonkişot’tan alınması gerekmektedir.

Bilet: 20 TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir